Digitálny marketing

Komplexné zastrešenie marketingových aktivít podľa vašich potrieb.

Teší nás, toto je Vizart!

V rýchlom svete reklám na chvíľu spomalíme a dáme vašej značke tvár i dušu. Od loga, cez vizuálnu identitu, až po webový dizajn vnímame celú vizuálnu prezentáciu firiem ako skladačku, ktorú strategicky navrhujeme do finálneho výstupu podľa vašich predstáv.

Mám záujem

Stratégia

PPC

SEO

Stratégia

Stratégia je systémovo navrhnutý proces k dosiahnutiu definovaných cieľov organizácie alebo jednotlivca. Je to súbor rozhodnutí a akcií, ktoré organizácia alebo jednotlivec prijme s cieľom získať konkurenčnú výhodu, zlepšiť výkon alebo dosiahnuť požadované výsledky.

Predstavte si stratégiu ako svoj digitálny kompas. Ak neviete, kam smerujete, len ťažko dosiahnete cieľ.

S premyslenou stratégiou získate presné GPS súradnice a namierite presne tam, kam potrebujete.

Ste pripravení na štart? 🚀

Ako to prebieha?

PPC

PPC, alebo platobné reklamy na kliknutie, ponúkajú rýchlu a efektívnu cestu, ako zvýšiť viditeľnosť vašej značky, dostať sa do Googlu a prilákať relevantnú návštevnosť priamo k vám. Vo Vizarte sa špecializujeme na tvorbu a správu efektívnych a merateľných PPC kampaní, ktoré nielen zviditeľňujú, ale skutočne konvertujú.

PPC, alebo platby za kliknutie sú efektívne nástroje, ktoré zvyšujú viditeľnosť vašej značky, posilňujú vašu pozíciu vo vyhľadávačoch a cielia na prilákanie relevantnej návštevnosti priamo k vám. Vizart sa špecializuje na správu PPC kampaní, ktoré nielen upútajú pozornosť, ale aj efektívne konvertujú návštevníkov na zákazníkov.

S presne cielenými reklamami a dômyselným výberom kľúčových slov môžete dosiahnuť svoje biznisové plány rýchlejšie a s výrazne vyššou efektivitou.

Neviete kde začať? Napíšte nám.
Nastavíme si cieľ a zamierime presne do čierneho. 🎯

Ako to prebieha?

SEO

SEO (Search Engine Optimization) je vhodné riešiť vtedy, keď chcete zlepšiť viditeľnosť webovej stránky vo výsledkoch vyhľadávania na Googli. SEO vám pomôže získať vyššie postavenie vo vyhľadávačoch organickým (neplateným) spôsobom a tým zvýši návštevnosť.

Prečo je dôležité riešiť SEO

Riešenie SEO na webových stránkach je dôležité pre rast vašej spoločnosti. Pomáha vám získať lepšie umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania, čo znamená, že ľudia ľahšie nájdu vašu stránku. To zas vedie k väčšiemu počtu návštevníkov, ktorí prichádzajú na vašu stránku zadarmo. Okrem toho sa so SEO zlepšuje aj skúsenosť vašich návštevníkov na webe, čo je veľmi dôležité. A nezabudnite, že v dnešnej dobe konkurencia online je veľmi silná. Riešenie SEO vám dáva konkurenčnú výhodu, vďaka ktorej môžete prekonať ostatných hráčov vo svojom odvetví.

Čo všetko je SEO?

Hľadanie kľúčových slov: Skúmanie slov a fráz, ktoré bežne používame pri vyhľadávaní želaných výsledkov online.Každá webstránka má svoje kľúčové slová, na ktoré sa dokáže zachytiť.

On-Page SEO: Úprava webovej stránky, aby bola prijateľnejšia pre Google a ľahšie ich našiel. Teda všetky záležitosti priamo na webstránke.

Off-Page SEO: Aktivity mimo webstránky, ako je získavanie odkazov z iných webov, čo pomáha zlepšiť jej viditeľnosť. Teda všetko, čo pôsobí na webstránku, ale nenchádza sa priamo na nej.

Tvorba obsahu: Vytváranie zaujímavého obsahu, ktorý priláka zákazníkov a pomáha stránkam sa dostávať vyššie vo výsledkoch vyhľadávania. Obsah je kráľ.

Analýza: Zisťovanie, čo funguje a čo nie. Alfa a omega SEO činností.

Lokálne SEO: Optimalizácia pre lokálne vyhľadávanie, čo je dôležité pre podniky s miestnou prítomnosťou. Ak by ste hľadali reštauráciu v Bratislave a ukáže vám podniky v Košiciach, tak je niečo zle.

Technický audit: Pravidelné overovanie, či stránky nemajú technické problémy, ktoré by im bránili v lepšom umiestnení v Googli.

Obrázky a multimédiá: Úprava obrázkov a videí, aby boli lepšie viditeľné vo výsledkoch vyhľadávania.

Mobilné prispôsobenie: Dnes webstránka musí dobre fungovať aj na smartfónoch.

Ako vyzerá SEO u nás

Ak si tľapneme a pustíme sa do spolupráce, prvým krokom je zhromaždiť čo najviac informácií. Chceme vedieť, koho sa snažíte osloviť, aké sú ciele vašej spoločnosti a čo ponúkate. Pokiaľ už máte webovú stránku, je dôležité pozrieť sa na jej súčasný stav.

Potom prichádza na rad audit a analýza webstránky. Zameriava na analýzu kľúčových slov, technické aspekty webstránky a analýzu konkurencie. Tieto informácie nám pomôžu pochopiť, kde ste silní a kde máte priestor na zlepšenie.

Na základe týchto údajov môžete spolu stanoviť konkrétne ciele pre váš projekt. Môže to byť zvýšenie počtu ľudí, ktorí na vás nájdu cez Google, zlepšenie vašej pozície vo výsledkoch vyhľadávania alebo zvýšenie konverzií.

Potom spolu vypracujeme detailný plán, ktorý určí, ako sa budú dosahovať vaše ciele. Keď plán schválite, nasleduje implementácia zmien na webstránke. Tu môžu do procesu vstúpiť aj programátori alebo kolegovia z iných oblastí.

Po implementácii zmien nasleduje monitorovanie a testovanie, aby sme zistili, či sú úpravy úspešné a či je webstránka pripravená na ďalšie kroky. Taktiež sledujeme výsledky vašej kampane a prispôsobujeme naše stratégie podľa potreby.

Je dôležité, aby sme počas celého procesu komunikovali. Budeme vás pravidelne informovať o pokroku vášho projektu a môžeme spolu diskutovať o možných zmenách alebo doplneniach.

Ďalšie služby, ktoré pomôžu
vašej značke!

Produkcia

Profesionálne produkčné, animačné a fotografické služby.

Web development

Promptné riešenia navrhnuté pre váš typ biznisu.

Grafický dizajn

Tvorba loga, brand manuálu, reklamných materiálov, UX/UI webového dizajnu a kompletnej vizuálnej identity.

Sociálne siete

Vybudujte s nami silnú online prítomnosť a kreatívny obsah na sociálnych sieťach.

Kreatíva

Ideamaking, copywriting, tvorba kreatívnej stratégie s výsledkami.