True Furniture

O projekte - tvorba web stránky a eshopu

True furniture je slovenská firma so zameraním na malovýrobu dizajnového nábytku z remeselných materiálov. “V True Furniture chceme žiť a pracovať skutočne. Chceme robiť skutočné remeslo, tvoriť skutočný dizajn pre zákazníkov, ktorí vedia oceniť krásu a kvalitu vo svojom domove.

 

Jedným z hlavných predmetov našej spolupráce bola tvorba webovej stránky a e-shopu. Internetový predaj u nás zaznamenal veľký skok obzvlášť v období, keď boli kvôli pandemickej situácii zatvorené iné predajne. Aj tí predajcovia, ktorí sa internetovému predaju vyhýbali, nemali inú možnosť než začať predávať aj online. Nie je však e-shop ako e-shop. Prvý dojem je nesmierne dôležitý. Ak je e-shop neprehľadný, alebo pôsobí nemoderne, môže to potenciálnych zákazníkov odradiť už na začiatku.

Vizuál a funkčnosť

Prvá vec, ktorú si zákazník všimne pri návšteve webovej stránky je samotný dizajn. V dnešnej dobe, keď už nie je na internete 7 e-shopov, ale sú ich tisíce, musíte dbať aj na detaily. Kvalitný webdizajn e-shopu a dobrá zákaznícka skúsenosť rozhoduje o tom, či sa z potencionálnych zákazníkov stanú noví zákazníci. Alfou a omegou úspešného e-shopu je tiež funkčnosť. Už len samotná rýchlosť načítania stránky môže návštevníka odradiť, ak sa stránka načítava príliš dlho.

Produktová fotografia

Produktová fotografia má odrážať čo najvernejšie zachytenie produktu. Mala by z nej byť zrejmá presná farba produktu, veľkostné pomery, štruktúra materiálu, kvalita prevedenia do posledných detailov. Má odrážať presne to, na čo sa pozeráte v obchode, keď si výrobok prezeráte zblízka. Dobrá produktová fotografia dokáže zachytiť alebo navodiť tú správnu atmosféru, ktorá motivuje ku kúpe viac než si myslíte.

Máte nápad alebo sen?