Case study | Begam

BEGAM je jediný autorizovaný predajca značiek Peugeot, Hyundai, Mitsubishi, Alfa Romeo a Jeep v Trnave, ktorý poskytuje aj všetky služby.
 
My sme mu poskytli všetky digitálne služby, ktoré potreboval. BEGAM zákazníkom garantuje profesionálny prístup pri kúpe vozidla, aj v plne vybavenom servise. To, čo ich charakterizuje, chceli dostať do kvalitných fotografií a videí. Okrem toho mali ambíciu osloviť potenciálnych zákazníkov v online priestore.

Foto a video produkcia

Zabezpečili sme kompletnú foto a video produkciu k viacerým modelom ponúkaných áut. Aby sme vyzdvihli osobný prístup k zákazníkom, do nakrúcania sme zapojili aj predajcov Begamu. Vytvorili sme aj kreatívne videá vo formáte na výšku, použiteľné na sociálne siete – takzvané reels.

PPC

Begam nám dôveroval aj pri správe kampaní na platformách Google a Facebook. Chcel navýšiť predaj a ušetriť čas – pre nás jasná úloha. Úspešne sme nasadili kampane s merateľnými výsledkami, ktoré sme zamerali na získanie potenciálnych zákazníkov pre kúpu vozidiel aj servis štyroch značiek áut. Nielenže sme optimalizovali digitálnu prítomnosť Begamu, ale prispeli sme aj k osloveniu záujemcov v motoristickom sektore.

Prečítajte si tiež

Máte nápad alebo sen?