Case study | 3GON

Spoločnosť 3gon Slovakia vznikla v roku 2019. Založili ju ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti presného merania, zberu a spracovania priestorových dát na domácom aj zahraničnom trhu. Sú zástupcami popredných svetových značiek a preto potrebujú naozaj kvalitné digitálne služby.

 

Preto sme pre 3gon vytvorili nový e-shop a nastavili sme im online kampaň prostredníctvom platforiem Google a Facebook. Úspešná firma navyše potrebuje aj dobre vyzerať – preto v do našich rúk zverila svoje fotografie, videá, grafiku aj sociálne siete.

Foto a video produkcia

Neviete si predstaviť, čo presne znamená spracovanie priestorových dát? Vo fotografiách a videách sme sa zamerali nielen na pútavý vizuál, ale aj ich praktickú funkciu a ukázali sme, čo konkrétne 3gon poskytuje svojim klientom.

 

Grafika

3gon má pre svojich zákazníkov pripravené aj vizitky, katalógy či polepy – všetky navrhujeme a vytvárame my. Dbáme pri tom na jednotný a vkusný dizajn.

Sociálne siete

Spoločnosti spravujeme aj sociálne siete. Na Facebooku a Instagrame ukazujeme, akú špičkovú techniku spoločnosť predáva a zároveň, ako ju jej pracovníci dokážu používať. Prezentujeme tak špičkové služby, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom.

PPC

Pre 3gon sme pripravili kampane na predaj ich produktov prostredníctvom platforiem Google a Facebook. Paralelne sme využili boostovanie príspevkov na sociálnych sieťach na zvýšenie povedomia a interakcií. Týmito kroky sme úspešne podporili predaj produktov, dosiahli zvýšený zásah a aktívne zapojenie cieľovej skupiny, čo sa prejavilo v merateľných výsledkoch.

Web

Pre firmu so svetovým záberom sme vytvorili funkčný a prehľadné e-shop. Kvalitné produktové fotografie, spoľahlivá platobná brána či live chat sú samozrejmosťou.

Prečítajte si tiež

Máte nápad alebo sen?