Pri kamennom mlyne

Náš dlhodobý klient, Trnava Reality, nás oslovil so zámerom marketingovo podporiť nový prémiový developerský projekt v lukratívnej oblasti Kamenáč pri Trnave. Našou úlohou bolo vytvoriť komplexnú marketingovú stratégiu a zvýšiť atraktivitu predaja pozemkov z portfólia Trnava Reality, ktoré budú v tejto oblasti neskôr vybudované. 

Nazrite na zelené bývanie Pri Kamennom Mlyne

PROCES

Prvým krokom bolo vytvoriť autentický a zapamätateľný názov pre celý projekt. Pri brainstormingu sme zohľadnili charakter lokality a potrebu evokovať prémiovosť, exkluzivitu, ale aj relax, pohodu a spätosť s prírodou.

Vyvinuli sme kompletný logo manuál, ktorý kládol dôraz na minimalistický a moderný dizajn s použitím zemitých farieb. Výsledkom je logo, ktoré dokonale odráža charakter a prírodné prvky oblasti Kamenáč, pričom sa vyhýba bežným dizajnom typickým pre iné developerské projekty. Farebná paleta obsahuje jemné tóny hnedých, zelených a neutrálnych farieb, ktoré evokujú prírodu a eleganciu.

REALIZÁCIA

Naším cieľom bolo vytvoriť jednoduchý a prehľadný webový dizajn, ktorý bude vyjadrovať teplo domova, prémiovosť a pohodu. Webová stránka obsahuje kompletnú mapu občianskej vybavenosti, jednoduchý prehľad pozemkov a kontaktný formulár pre záujemcov. Na úvodnej stránke sme integrovali video, ktoré nielen upútava pozornosť návštevníkov, ale aj navodí príjemnú amtosféru projektu. 

Programovanie a SEO Optimalizácia 

Stránku sme postavili na CMS systéme WordPress, čo klientovi umožňuje jednoduchú správu obsahu. Použili sme vlastnú tému, ktorá zabezpečuje unikátny dizajn na mieru a eliminuje potrebu množstva zbytočných pluginov, čím zvyšuje spoľahlivosť a rýchlosť webu. Súčasťou projektu bola aj úvodná SEO optimalizácia na zvýšenie viditeľnosti stránky vo vyhľadávačoch.

SEO Optimalizácia 

V rámci SEO optimalizácie sme vytvorili meta popisy vrátane page title, meta description a popisy pri obrázkoch. Opravili sme gramatické a štylistické chyby v textoch a vykonali analýzu kľúčových slov, z ktorej sme vybrali tie najrelevantnejšie a implementovali ich do textov. Okrem toho sme vytvorili interné prelinky v rámci stránky, nastavili Google Analytics 4 (ciele, správne meranie a filtrovanie návštev) a Google Search Console (sitemapa a kontrola indexácie). 

Tento projekt nám umožnil ukázať naše schopnosti v oblasti kreatívneho myslenia, dizajnu a technického riešenia, čím sme prispeli k úspešnému štartu developerského projektu.

VÝSTUPY

Logo a farebné kombinácie 

  • Logo: moderné, minimalistické, s dôrazom na prémiovosť. 
  • Farebná paleta: prírodné a teplé farby evokujúce prírodu, relax a pohodlie. 

Webový dizajn 

  • Prehľadný, jednoduchý, s dôrazom na teplo domova a prémiovosť. 
  • Video v loope na úvodnej stránke. 
  • Mapka občianskej vybavenosti a kontaktný formulár. 

Technické riešenia 

  • WordPress s vlastnou témou. 
  • Možnosť klienta upravovať obsah. 
  • Kompletná SEO optimalizácia. 

ZÁVER

Projekt pre klienta Trnava Reality bol zaujímavou a vzrušujúcou výzvou pre celý tím. Vďaka intenzívnej spolupráci s klientom a dôkladnému pochopeniu jeho potrieb sme boli schopní vytvoriť marketingovú stratégiu, ktorá vyzdvihuje exkluzivitu tejto lokality. 

Tento projekt nám umožnil ukázať naše schopnosti v oblasti kreatívneho myslenia, dizajnu a technického riešenia, čím sme prispeli k úspešnému štartu developerského projektu. 

Dohodnite si nezáväznú a bezplatnú konzultáciu ešte dnes.

Ďalšie služby, ktoré pomôžu
vašej značke!

Digitálny marketing

Komplexné zastrešenie marketingových aktivít podľa vašich potrieb.

Produkcia

Profesionálne produkčné, animačné a fotografické služby.

Web development

Promptné riešenia navrhnuté pre váš typ biznisu.

Grafický dizajn

Tvorba loga, brand manuálu, reklamných materiálov, UX/UI webového dizajnu a kompletnej vizuálnej identity.

Sociálne siete

Vybudujte s nami silnú online prítomnosť a kreatívny obsah na sociálnych sieťach.

Kreatíva

Ideamaking, copywriting, tvorba kreatívnej stratégie s výsledkami.