Portfólio

Vizart Agency ponúka širokú škálu kreatívnych služieb, ktoré naštartujú vizuálnu komunikáciu vašej firmy. Tvoríme audiovizuálne materiály, webové stránky, e-shopy, aj grafické podklady pre všetky tlačoviny. Radi vám vytvoríme celú digitálnu stratégiu a nastavíme marketingové kampane tak, aby mali zmysel. Ak hľadáte spoluprácu s mladou, kreatívnou a dôveryhodnou agentúrou, pozrite si naše portfólio a case studies.

Case studies

True Furniture

Pre True Furniture sme spravili moderný, svieži a komplexný e-shop plný lifestylových fotografií a produktových videí. Nastavili sme správny “tone of voice” a vhodnú komunikačnú stratégiu na sociálnych sieťach.

chocolocomockup

Od nemohúcnosti k pohybu

Pre knihu Od nemohúcnosti k pohybu sme realizovali crowdfundingovú kampaň, ktorej cieľom bolo vyzbierať požadadované množstvo peňazí na jej vydanie. Vytvorili sme fotografie aj reklamné videá, navrhli sme obálku, aj webstránku. Nastavili sme tiež komunikáciu na sociálnych sieťach, výkonnostné kampane aj celkovú marketingovú stratégiu.

3GON

Rastúca spoločnosť 3GON patrí k ďalším spokojným klietom, ktorým zabezpečujeme celú škálu marketingových služieb. Najprv sme vytvorili firemnú identitu, ktorej súčasťou bol aj dizajn a zhotovenie vizitiek. Neskôr prišiel grafický návrh polepu auta a firemných tlačovín. Nakoniec sme nastavili digitálnu stratégiu, vrátane výkonnostných kampaní. Klient nám zveril do rúk aj správu sociálnych sietí, vytvorenie nových fotografií, promo videa a e-shopu.

cubsy

Crystal Garage

Detailingová spoločnosť Crystal garage patrí medzi našich dlhodobých klientov. Definovali sme firemnú identitu, vytvorili webovú stránku, nastavili sociálne siete a výkonostné kampane. Súčasťou novej indentiy sú aj desiatky nových fotografií, videí, ako aj grafické podklady pre tlačoviny.

Iná Haluška

Susedov si človek nevyberá, no my sme si lepších nemohli priať! Vďaka ich dôvere sa nám podarilo vytvoriť obsah, ktorý očarí nielen stálych zákazníkov, ale priláka aj tých nových. Zhotovili sme tisícky fotografií, desiatky videí, nastavili výkonnostné kampane, aj sociálne siete. Výsledok stojí za to. Presvedčte sa na vlastné oči, ale NEKLIKAJTE SEM, ak ste hladní!

Chocoloco

Chocoloco je útulná čokoládovňa a kaviareň v centre Trnavy s rodinnou tradíciou od roku 2009. Hoci na trhu funguje už viac ako desaťročie, majiteľka podniku vycítila, že je čas na zmenu. Plánovaná rekonštrukcia interiéru sa stala skvelou príležitosťou na odkomunikovanie potenciálu, ktorú v sebe ukrýva “nová” pobočka.

Cubsy

Pre spoločnosť HLF, ktorá uvádza nový produkt na Európsky trh sme navrhli kompletnú firemnú identitu. Vytvorili sme nový názov, logo a kompletný dizaj manuál, ktorý bude dobre fungovať aj na vizitkách, tlačovinách a iných reklamných predmetoch. Navrhli sme aj UX a UI dizajn aplikácie a stáli sme aj pri zrode promo videa.

Webstránky a eshopy

Zaujala Vás naša práca?


Warning: Undefined array key "premium_button_event_function" in /data/c/2/c204bfdb-13fc-4143-a63a-c6df4b465b93/vizartagency.sk/web/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/widgets/premium-button.php on line 1819
Kontaktujte nás

Máte nápad alebo sen?