Sociálne siete

Vybudujte s nami silnú online prítomnosť a kreatívny obsah na sociálnych sieťach.

Teší nás, toto je Vizart!

V digitálnej ére sú sociálne médiá kľúčovým pilierom pre budovanie značky, angažovanosť komunity a dosahovanie obchodných cieľov. Pomôžeme vám s plánovaním a nastavením digitálnej stratégie. Ak nemáte čas na publikovanie príspevkov, postaráme sa o správu účtov za vás. 

Medzi našich spokojných klientov patria značky ako ako Peter Zajac, AnalytX, Raspberry, Autospectrum, Fensia a mnohé iné. 

Mám záujem

Ako postupujeme?

Ako postupujeme?

Brief  

Začíname detailným prieskumom vašich potrieb, cieľov a cieľovej skupiny. Tento krok je základom pre vytvorenie efektívnej stratégie sociálnych médií. 

 

Content plán  

Na základe briefu vytvoríme content plán, ktorý bude obsahovať tematické zamerania, typy obsahu a časovú os. Tento plán je prispôsobený tak, aby najlepšie oslovil vašu cieľovú skupinu a podporil vaše obchodné ciele. 

Revidovanie  

Pred finálnym schválením content plánu poskytujeme možnosť pre revíziu a pripomienkovanie. Vďaka tomu bude výsledný plán je v súlade s vašimi predstavami. 

Vizuály 

Vytvárame kreatívne a vizuálne príťažlivý obsah, ktoré zaujmú a zapoja vaše publikum. Naším cieľom je, aby každý post odrážal identitu vašej značky a zároveň bol relevantný a zaujímavý pre vašu cieľovú skupinu. 

Správa  

Denná správa sociálnych médií zahŕňa publikovanie obsahu, monitorovanie,  

reagovanie na komentáre a správy, aktívnu účasť v relevantných komunitách a diskusiách. Sústredíme sa na budovanie a udržiavanie pozitívneho vzťahu s vaším online publikom. 

Reporting   

Pravidelné reporty a analýzy sú základom pre hodnotenie úspešnosti kampane a strategické rozhodovanie. Poskytujeme podrobné prehľady o dosahu, angažovanosti a celkovej výkonnosti komunikácie. 

Ďalšie služby, ktoré pomôžu
vašej značke!

Digitálny marketing

Komplexné zastrešenie marketingových aktivít podľa vašich potrieb.

Produkcia

Profesionálne produkčné, animačné a fotografické služby.

Web development

Promptné riešenia navrhnuté pre váš typ biznisu.

Grafický dizajn

Tvorba loga, brand manuálu, reklamných materiálov, UX/UI webového dizajnu a kompletnej vizuálnej identity.

Kreatíva

Ideamaking, copywriting, tvorba kreatívnej stratégie s výsledkami.