Región Trnava

V máji 2023 sme začali spoluprácu s klientom Región Trnava s cieľom pripraviť marketingové kampane zamerané na zvýšenie turizmu. Naše aktivity podporovali rôzne eventy, od letných víkendových prehliadok až po jesenné akcie a zimné prehliadky na mestskej veži. Kampane boli primárne zacielené na najväčšie kraje na Slovensku, aby oslovili čo najväčší počet potenciálnych turistov.

Objavte kúzlo Trnavy, jej okolia a Región Trnava

PROCES

Na základe analýzy cieľovej skupiny a preferencií potenciálnych turistov sme vytvorili výkonnostnú stratégiu zameranú na Google a sociálne médiá. Venovali sme pozornosť relevantným kľúčovým slovám a optimalizovali PPC kampane tak, aby boli čo najefektívnejšie pri oslovovaní cieľovej skupiny a podporili povedomie o eventoch v Trnave a jej okolí.

REALIZÁCIA

  • PPC kampane: V priebehu necelých deviatich mesiacov sa nám podarilo osloviť viac ako 750 000 unikátnych návštevníkov s celkovým počtom zobrazení, pričom celkový počet zobrazení prekročil 8 miliónov. Kampane boli zamerané na najväčšie kraje na Slovensku, pričom zdôrazňovali rôzne aktivity a eventy organizované v regióne.
  • Optimalizácia stratégie: Kampane sme upravili na základe počiatočných výsledkov a pokračovali sme v prispôsobovaní kľúčových slov, vizuálov a obsahu, aby sme maximalizovali efektivitu a dosiahli čo najväčší dosah.

VÝSLEDKY

  • 750 000+ unikátnych návštevníkov: Kampane oslovili viac ako 750 000 unikátnych návštevníkov z celého Slovenska.
  • 8+ Miliónov zobrazení: Celkový počet zobrazení prekročil 8 miliónov, čo výrazne zvýšilo povedomie o Trnave ako turistickej destinácii.
  • Rozšírenie dosahu: Po krátkej prestávke na začiatku roka 2024 plánujeme rozšíriť kampane s cieľom pokryť celé Slovensko, čím zvýšime viditeľnosť Trnavy ako atraktívnej destinácie pre domácich aj medzinárodných návštevníkov.Naša spolupráca s klientom REGIÓN TRNAVA ukazuje, ako môže premyslená marketingová stratégia priniesť výnimočné výsledky a podporiť rast turizmu v regióne.

Kontaktujte nás ešte dnes a získajte bezplatnú konzultáciu, aby sme spolu pripravili úspešnú marketingovú stratégiu pre vaše potreby.

Dohodnite si nezáväznú a bezplatnú konzultáciu ešte dnes.

Ďalšie služby, ktoré pomôžu
vašej značke!

Digitálny marketing

Komplexné zastrešenie marketingových aktivít podľa vašich potrieb.

Produkcia

Profesionálne produkčné, animačné a fotografické služby.

Web development

Promptné riešenia navrhnuté pre váš typ biznisu.

Grafický dizajn

Tvorba loga, brand manuálu, reklamných materiálov, UX/UI webového dizajnu a kompletnej vizuálnej identity.

Sociálne siete

Vybudujte s nami silnú online prítomnosť a kreatívny obsah na sociálnych sieťach.

Kreatíva

Ideamaking, copywriting, tvorba kreatívnej stratégie s výsledkami.