Joybex

Spoluprácu s Joybexom sme začali na začiatku ich e-shopu. Hľadali spoľahlivého partnera, ktorý by prevzal zodpovednosť za marketingové kampane a poskytol odborné odporúčania na efektívne reklamné siete. Cieľom bolo získať stabilné a udržateľné kampane na troch trhoch – v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku.

Objavte magický svet Montessori pomôcok Joybex

PROCES

Marketingovú stratégiu sme začali realizovať na každom trhu samostatne. Prvé týždne boli náročné, keďže náklady na preklik boli v Česku až 2,50 €. Napriek tomu sme v priebehu mesiaca dokázali zmeniť negatívnu návratnosť na cieľových päť objednávok denne. V druhom mesiaci sme tento cieľ zdvojnásobili a dosiahli 100% nárast objednávok zo všetkých trhov.

Získali sme efektívne kampane, ktoré klienta nakoniec limitoval len problém s dodávkami počas krízy v Suezskom prieplave. Spoluprácou s nami však Joybex prekonal počiatočné prekážky a vytvoril pevný základ pre rast e-shopu.

REALIZÁCIA

 1. PPC Kampane: Transformovali sme kampane, aby sme dosiahli rýchle zvýšenie objednávok na všetkých troch trhoch. Výkonnosť kampaní sa rýchlo zvýšila a klient dosiahol svoj cieľ 5 objednávok denne v krátkom čase.
 2. Sociálne Médiá: Pracovali sme na troch komunitách (slovenskej, českej a maďarskej). Všetky profily sme budovali od nuly. Obsah bol zameraný na edukačné materiály, recenzie, tipy na údržbu a súťaže na rozšírenie komunity Joybex. Vizuály sme udržali v jemných farbách a grafický dizajn odzrkadľoval hravosť a čistotu značky.
 3. Foto a Videoprodukcia: Pripravili sme tri formáty videoobsahu:
  • Reklamné: Zacielené na rodičovské emócie a zodpovednosť za vývoj dieťaťa.
  • Produktové: Zdôrazňovali bezpečnosť a praktickosť Montessori pomôcok.
  • Inštruktážne: Poskytli návod na montáž a prácu s konkrétnou pomôckou.

Kombináciou týchto formátov sme vytvorili vizuálny sprievod pre rodičov od základnej myšlienky (starostlivosť o vývoj dieťaťa) až po detailné informácie o bezpečnom používaní pomôcok.

Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si nezáväzné stretnutie s našimi odborníkmi. Radi vám ponúkneme bezplatnú konzultáciu, aby sme spoločne naplánovali vašu marketingovú stratégiu.

VÝSLEDKY

 • PPC Kampane: Zdvojnásobili sme počet objednávok v druhom mesiaci a položili sme pevný základ pre marketingový úspech Joybexu.
 • Sociálne Médiá: Vybudovali sme nové komunity od nuly a vytvorili obsah, ktorý zvyšoval zapojenie a rozširoval povedomie o značke Joybex.

Kombinácia PPC kampaní a pútavého obsahu pomohla Joybexu získať solídny základ pre úspech v online obchode a osloviť rodičov, ktorí hľadajú najlepšie Montessori pomôcky pre svoje deti.Táto case study je dôkazom toho, že dobre navrhnutá a realizovaná marketingová stratégia môže prekonať aj počiatočné výzvy a priniesť želané výsledky.

Dohodnite si nezáväznú a bezplatnú konzultáciu ešte dnes.

Ďalšie služby, ktoré pomôžu
vašej značke!

Digitálny marketing

Komplexné zastrešenie marketingových aktivít podľa vašich potrieb.

Produkcia

Profesionálne produkčné, animačné a fotografické služby.

Web development

Promptné riešenia navrhnuté pre váš typ biznisu.

Grafický dizajn

Tvorba loga, brand manuálu, reklamných materiálov, UX/UI webového dizajnu a kompletnej vizuálnej identity.

Sociálne siete

Vybudujte s nami silnú online prítomnosť a kreatívny obsah na sociálnych sieťach.

Kreatíva

Ideamaking, copywriting, tvorba kreatívnej stratégie s výsledkami.